Види масажу

Iнтимний масаж

Інтимний масаж – це різновид механічного впливу на тканини, яка допомагає розкрити людині свій життєвий потенціал, посилити сексуальну енергію і чутливість.Eротичний масаж може бути корисний всім, не дивлячись на вік, сексуальний досвід або сімейний стан. Інтимний масаж допомагає збагатити Ваше життя, сприяючи посиленню сексуального потягу.

Масаж зі стриптизом

Стриптиз – це красивий еротичний танець. У нашому салоні Ви отримаєте велике задоволення, так як на стриптиз масажі Вас чекає ціле еротичне шоу: спочатку дівчина переодягнеться в еротичний наряд, а потім вона почне збудливий танець. Цей танець буде сповнений пристрасті та еротики. Під час стриптизу дівчина роздягнеться повністю і запросить Вас в душ. А після душа масажистка перейде до самого масажу. Вам подобається такий варіант?

Релакс масаж

Релакс масаж – це базовий масаж нашого салону. Його друге, більш популярна назва – боді масаж, так як в цьому масажі еротична частина робиться оголеним тілом. Спочатку масажистка ретельно разомнёт всі м’язи вашого тіла під час класичного масажу, а після цього вона завдасть масло на своє тіло і почне Вас пестити найрізноманітнішими способами. Ви отримаєте не тільки фізичний релакс, але і величезне задоволення від побаченного.

Тайський масаж

Тайський масаж це стародавнє мистецтво, засноване на Аюрведичній медицині, куди закладена буддиських духовна практика і йога. Більш ніж в звичайному масажі, в тайському масажі присутні м’які похитування, ритмічна акупресура, а також глибокі розтяжки, щоб відкрити суглоби, вправляючи і тонізуючи всю систему організму.

История массажа

Больше двух тысяч лет назад доктором одного с индийских царей Джавака Кумар Бхаши был придуман массаж, с помощью которого можно заменить всю современную медицину.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж здатний підкоригувати недоліки фігури, після чого стегна і сідниці стають гладкими, а проблемні місця більш привабливими. При масажі інтенсивно впливають на ділянки, де потрібно підправити делікатне стан шкіри. Ефективність антицелюлітного масажу.

Шведський масаж

В наші дні шведський масаж є найпоширенішим видом масажу в spa-салонах. В основі цього методу лежать кілька прийомів: погладжування тіла, розтирання, розминка м’язів і плавні рухи. Масажист виконує руками м’які і повільні рухи, але можуть бути збуджуючі і сильні.

Спортивний масаж

Спортивний масаж – це хороша можливість підготувати певну групу м’язів або повністю організм на проведення спортивних тренувань, змагань. Ретельне опрацювання тканин приносить хороші результати тому, що вібрація, тертя і тиск, що застосовуються до поверхні тіла, сприяють припливу і циркуляції крові.

Чуттєвий еротичний Eros масаж

Еротичний масаж – це одна з найпрекрасніших складових сексуального життя сучасної людини. Таке задоволення стало доступним для жителів Києва завдяки салону еротичного масажу Наталі.

Переваги еротичного масажу

Відповідаючи на це питання, спершу слід звернутися саме до класичного масажу, який часто прийнято називати шведським. Він дуже популярний у Західній Європі саме тим, що має на увазі глибоку обробку всього тіла.

Еротичний масаж в салоні Діта

Еротичний масаж – це вид масажу, який розкриє вашу сексуальність, посилить статеву функцію і чутливість. В Індії та Китаї в стародавні часи еротичним масажем займалися священнослужителі. Салон еротичного масажу «Наталі» дозволить вам зануритися в чарівну атмосферу розслаблення і блаженства.

Лесбі шоу – незвичайний перфоменс, який подарує вам незабутнє задоволення

Мова про програму масажу, яка в масажному салоні подається під соусом лесбійського кохання. Чоловік в прямому сенсі слова потрапляє в рай. Відразу дві сексапільні і спокусливі масажистки, оголені, красиві, ведуть його в душ, де змивають з чоловіки стрес і негативні емоції, попутно демонструючи, що вони вже кілька порушені, і кожне їхнє дотик один до одного тільки сильніше розпалює їх сексуальне бажання.