Що таке еротичний масаж?

Що таке еротичний масаж?

Эротический массаж в КиевеEротичний масаж  https://night-angels.com.ua/ полягає у взаємодії чоловічої і жіночої енергій. Тантра – таємна наука, яка стверджує, що щільні обійми закоханих є взаємообмін тонкими видами любові. Любовний еротичний масаж ідеальний для стимуляції і циркуляції невидимою енергії. Відкривши для себе судження тантри, можна зрозуміти, що все тіло являє собою єдину ерогенну зону.

Розслаблюючі сеанси еротичного масажу знімають стреси, тривогу і негативні впливи. Це новий каскад легких і чуттєвих відчуттів, після яких відкривається друге дихання і настає спокій душевний і фізичний. Некваплива техніка масажу, що чергується з дразливішими дотиками, робить його незабутнім і захопливою! Під час сеансу не існує певних жорстких рамок для дій. Тільки світ фантазії і руху, які підказуються серцем.

Для занурення в тантру створюється відповідна обстановка: спокій, тиша або ледве чутна повільна музика, пахощі і полум’я свічки. Еротичний масаж – це неквапливий відпочинок з насолодою. Під час сеансу простежується кожен рух партнера і це розуміння заподіює милостивий комфорт. Масаж виконується в оголеному вигляді, на тіло накладаються неймовірного аромату масла і екстракти. Починається дійство з розтирань і погладжувань рук, ніг, стегон і голови. Руки ковзають з неймовірною м’якістю вгору і вниз, охоплюючи кожну ділянку інтимних зон.

В еротичному масажі велика увага приділяється нескінченним пестить дотиків. Неквапливо вивчаються ерогенні зони, змушуючи пробудити весь еротичний потенціал. Загострюються всі почуття і розслабляються кожен м’яз, кожен м’яз і повністю тіло. У свідомості накопичуються еротичні фантазії, які пронизують тіло сексуальним зарядом і незабутнім відчуттям пристрасті.

Під час сеансу масажуються первинні (інтимні частини тіла) і вторинні (шийні хребці, сідниці, внутрішні частини стегон) ерогенні зони. Рухи здійснюються за годинниковою і проти годинникової стрілки, тим самим тонізує енергія в акупунктурних зонах. Еротичний масаж в Києві не зосереджує збудження в інтимній зоні – він пробуджує пристрасть у всьому тілі.

Велика кількість ласк, болісна неквапливість хтивості і прокинувся еротичний потенціал змушують партнера забути про тривоги, турботи і проблеми. Солодка кульмінація насичує тіло надпотужним енергетичним зарядом і вибуховим насолодою!